Opinie Par

Dobra opinia klienta jest bardzo ważnym aspektem fotografii ślubnej. Jednym z najważniejszcyh dla mnie momentów jest ten, kiedy spotykam się z Parą Młodą i oddaję im wszystkie zdjęcia. Przeżywam dużą satysfakcję ze swojej pracy, kiedy widzę jak reagują na kadry, kolory i uchwycone momenty. Mogę śmiało powiedzieć, że chwila oddania jest jedą z najmilszych momentów pracy fotografa ślubnego. Co myślą Pary o mojej pracy oraz fotografii przeczytacie poniżej:

Magdalena i Damian

No i Nasza kolej 🙂
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem efektów naszej współpracy z Tobą Adam, zarówno w dniu naszego ślubu jak i podczas sesji plenerowej. Poszukiwania Mistrza migawki rozpoczęliśmy w Internecie. Jak dobrze wiadomo jest to nie lada wyzwanie dla Młodej Pary. Gdy trafiliśmy na Twoją stronę od razu wiedzieliśmy, że tego szukamy. Szybki telefon, konkretne informacje i w ciągu kilku minut podjęliśmy decyzje. Już podczas przeglądania galerii zdjęć urzekły nas niestandardowe ujęcia, ciekawe pomysły i kreatywne rozwiązania, więc wiedzieliśmy czego się spodziewać – jednak efekt końcowy i tak przerósł nasze najśmielsze oczekiwania 🙂
Od początku urzekło nas Twoje zaangażowanie i pasja, z jaką oddajesz się fotografowaniu. Twoja praca podczas całej ceremonii i wesela była doskonała. Nie rzucałeś się w oczy, nie przeszkadzałeś nikomu. Nie było schematycznego pozowania tylko chwytanie czystych emocji i uczuć. Musimy dodać, że sama współpraca z Tobą była dla nas wspaniałym doświadczeniem i przyniosła nam dużo radości – tych niesamowitych chwil spędzonych w plenerze wypełnionych śmiechem, żartami, niespodziewanymi atakami komarów („ale gryzą s…… „), podobieństwami do znanych osób choćby Ewy Farny oraz naszymi „desperackimi” próbami zachowania powagi żeby zdjęcia wyszły „nastrojowo” na pewno długo nie zapomnimy! Twój profesjonalizm oraz poczucie humoru pozwoliło stworzyć atmosferę sprzyjającą kreatywnym pomysłom oraz efektywnej współpracy, której owoce możemy podziwiać w naszych przepięknych albumach.
Zdjęcia przerosły nasze oczekiwanie. Patrząc na pracę ze strony internetowej dochodzi się do wniosku, że zdjęcia są świetne, ale gdy dochodzi do tego jeszcze ładunek emocjonalny związany z każdym uwiecznionym momentem efekt naprawdę zapiera dech w piersiach. Adam jesteś profesjonalistą w 100% z okiem i wyczuciem godnym MISTRZA 🙂 Do tych zdjęć na pewno będziemy wracać do końca życia.
Z całego serca polecamy Ciebie Adam wszystkim parom chcącym uwiecznić ten wyjątkowy dzień jakim jest Ślub. Minie on szybko ale pozostaną wspomnienia oraz zdjęcia, które już na zawsze będą przypominały jak było cudownie. Gwarantujemy, że nikt nie będzie żałował !!!
Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY za cudowne zdjęcia z Naszego Ślubu i do zobaczenie za rok 😀

Dorota i Dawid

Trafiliśmy na Adama przypadkiem,będąc na targach ślubnych we Wrocławiu. Po obejrzeniu wielu, wielu, naprawdę wielu:-) ofert nie mieliśmy już wątpliwości,że to właśnie On najlepiej uwieczni najważniejszy dzień w naszym życiu. I tak się właśnie stało!!!. Powiem krótko: zdolny, wrażliwy,mega sympatyczny Gość. Jeżeli szukacie profesjonalnego podejścia do sprawy a przy tym rodzinnej, wyluzowanej atmosfery(bez zbędnych spięć w tym i tak już nieźle spiętym dniu) to uderzajcie do Adama.

POLECAMY!!!! WIELKIE DZIĘKI ADAM:-)
Dorota I Dawid Piwowarscy

 

Kasia & Janusz

We found Adam’s homepage by chance when searching for a photographer for our international wedding.
He did an EXCELLENT job!

He is not only an extraordinary artist but also a great person and the pictures we got from him made us cry. We don’t plan to marry again, but if we should do so, we would definitively hire him again 🙂

Thanks Adam, you made our (wedding) day!
Hugs & kisses from Germany

Justyna i Krzysztof

W ferworze przedślubnych przygotowań nie ominęło Nas szukanie fotografa-właściwie tym zajmował się mój ówczesny narzeczony ( a obecny mąż;) ) i któregoś dnia pokazując mi stronę Adama i jego fotki zapytał: „a może ten?…zobacz te Jego zdjęcia są jakieś takie…INNE…”

Zapadła decyzja-zresztą jedna z najlepszych, bo jesteśmy zachwyceni!Adam to nie tylko świetny profesjonalista i fachowiec ( co widać na zdjęciach), ale też wspaniały człowiek-naprawdę.Poznaliśmy go osobiście w dniu ślubu a czuliśmy się tak jakby był naszym serdecznym przyjacielem od lat!!!Jako fotograf jest totalnie niezauważalny, rozładowywał atmosferę,żartował,sprawdził się nawet jako szofer (kiedy nagle okazało się że nie miał kto odebrać młodej od kosmetyczki).

W ogóle nie zdążyliśmy Ci podziękować Adamie za to że zostałeś do końca (choć przecież nie musiałeś) i że dzięki Tobie mamy udokumentowane te piękne chwile z rodzicami pomimo duuuuużej obsuwy czasowej…,i za plener, za ciekawe pomysły no i mrozoodpornosć ! 🙂

Jeszcze raz dziękujemy i polecamy Adama wszystkim przyszłym Młodym Parom, które potrzebują człowieka z pasją bezgranicznie poświęcającego się pracy,siedzącego po nocach aby przesłać zdjęcia niemogącym się już doczekać malkontentom. 🙂

– Ania i Szymon

 

AdamStudio – polecam z pełnym przekonaniem !!!

Jeśli chcecie pracować z profesjonalistą, to tylko z Adamem !!!
Jeśli uwielbiacie szczegóły – tak jak ja to tylko z Adamem !!!
Jeśli najważniejsze są dla Was emocje to tylko z Adamem !!!

POLECAM i życzę wielu sukcesów zawodowych !!!

Asia i Łukasz Wolniccy

Szukając kogoś, kto uwieczni na fotografiach ten wyjątkowy dzień w naszym życiu, trafiliśmy na stronę Adama. Portfolio sprawiło, że zdecydowaliśmy się na jego usługi. Zależało nam, żeby w albumie ze zdjęciami ślubnymi, oprócz standardowych fotek znalazły się takie, na których widać emocje i fajne momenty. Adam wywiązał się z tego zadania doskonale. Łatwo nawiązał kontakt z nami i naszą rodziną, był niezauważalny w trakcie wesela, przez co zdjęcia są naturalne a nie pozowane. Bez problemu zgodził się na nietypową, górską sesję plenerową (podziękowania dla Agnieszki za pomoc przy sesji :)). Efekt był wart zakwasów po tej kilkugodzinnej wędrówce…:) Jeśli szukacie kogoś, kto będzie miał profesjonalne podejście do swojej pracy i otwartość na wasze pomysły, zdecydujcie się na Adama.

Ola i Marcin

Jeżeli możecie sobie wyobrazić najbardziej >>zbzikowanego<< na punkcie swojej pracy fotografa, który miałby robić Wam zdjęcia ślubne, to z pewnością jest to Adam! To prawdziwy pasjonat, który >>pstryka<< zdjęcia, jakby kochał się z aparatem:)
On po prostu uwielbia to, co robi, a to najlepsza rekomendacja jego pracy. Zdjęcia były dokładnie takie, jak sobie wyobrażaliśmy. Wielkie dzięki dla Adama, za najlepszą pamiątkę najważniejszego dnia w naszym życiu.

Więcej innych komentarzy oraz opinii o moich najnowszych zdjęciach możecie znelźć na moim Facebooku – LINK

Kamila i Łukasz

Wybraliśmy Adama spośród wielu fotografów. Nasze poszukiwania były bardzo dokładne i wnikliwe gdyż zależało nam na pięknych, niesamowitych zdjęciach , o których wręcz marzyliśmy.

Od momentu podjęcia decyzji o zawarciu związku małżeńskiego naszą wspólną decyzją było to że musimy znaleźć fotografa, który uwieczni nasz wielki, wyjątkowy dzień, którego tak wyczekiwaliśmy i byliśmy świadomi w pięknych kadrach. I to właśnie Adam, człowiek z pasją, pełen wrażliwości, subtelności, wnikliwości i dokładności dokonał tego. Nie mogliśmy się doczekać pierwszych zdjęć, a kiedy oglądaliśmy je byliśmy jak zahipnotyzowani. Wspaniała wzruszająca chwila……Jego zdjęcia są pełne szczegółów, ukazują chwile, których normalnie nie bylibyśmy w stanie zauważyć. Bardzo naturalne, wyjątkowe.

Jestem osobą sceptycznie nastawiona do zdjęć, wręcz nie cierpię się fotografować, a ilość zdjęć które mam w domu mogę policzyć na palcach jednej ręki. Od momentu, kiedy go poznaliśmy moje nastawienie zmieniło się. Jedynej rzeczy, której się nie obawiałam przed ślubem a wręcz byłam pewna że wszystko wyjdzie świetnie to właśnie zdjęcia i nasz cudowny fotograf.

Na naszym pierwszym spotkaniu z Adamem od razu z Łukaszem wiedzieliśmy, że to właśnie on. Przed ceremonią i w trakcie przyjęcia czuliśmy się świetnie z nim, wręcz jego obecność nie była zauważalna. Świetnie potrafi rozładować atmosferę. Podczas pleneru w jego oczach wiąż widoczny był pomysł na naszą sesję..

Jego zdjęcia nie raz mnie wzruszyły za co bardzo mu dziękuje ……..Jesteś wspaniałym fotografem pełnym profesjonalizmu, a fotografia to nie tylko twój zawód lecz przed wszystkim pasja!!!

Ivi i Mario

Nigdy bym nie uwierzyła, gdyby ktoś mi powiedział, że istnieje taki człowiek, który ma nie tylko dobre serce, ale pasję, która jest jego powietrzem do oddychania. Nie uwierzyłabym gdyby ktoś mi powiedział, że jest taki człowiek, który potrafi w oczach mieć wypisane swoje myśli tak bardzo, że aż je słyszę. Nie uwierzyłabym.. do kiedy nie poznałam Ciebie.
Nie widzieliśmy się przed weselem, nie przypuszczałam nawet, że gdybyś nie Ty, nie miałabym tego o czym zawsze marzyłam- o uchwyceniu najważniejszych dla mnie momentów, ludzi i uczuć. Planowanie wesela dużo zajęło mi czasu, dużo emocji dobrych i złych i dużo stresu. Do ostatnich tygodni przyznawałam Mariuszowi rację, że zdjęcia napewno ktoś zrobi nam z Gości Weselnych. Mimo to czułam, że potrzebuję kogoś kto się nie tylko tym zajmie ale pochłonie się tym. Długo nie szukałam, mieliśmy wybranego niesamowitego kamerzystę, którego też uwielbiam i to on miał na swojej stronie „ulubionych”. Stwierdziłam, że wybiorę Ciebie, bo jesteś z Wrocławia (miasta które kocham i uwielbiam), a do tego miałeś na swojej stronie wspaniałe zdjęcia jakimi mnie przyciągnąłeś. Byłam tak podekscytowana tymi zdjęciami, w głowie miałam już obraz swoich, choć to nic w porównaniu z tym jakie są wspaniałe w rzeczywistości, że postanowiłam bez wiedzy Mariusza podpisać umowę. Dopiero po tygodniu dowiedział się, kiedy musiał przelać zaliczkę 🙂
Brakuje mi słow, żeby opisać to co tak naprawdę zrobiłeś. Zaskoczyłeś swoim „uzależnieniem” od aparatu. To wyjątkowe i niewiarygodne, że tak kochasz to co robisz, że Twoje zdjęcia zmuszają mnie do łez. Nie uwierzyłbyś gdybym Ci opowiedziała ile razy oglądałam pierwsze dwa zdjęcia, które dodałeś na fb, ani ile razy wyłam, bo to już nie było tylko płakanie, kiedy oglądałam Twoje filmy ze zdjęć. To jest poprostu niemożliwe i ja nie wiem jak Ty to zrobiłeś, że się tak rozklejam.

Dziękuję Ci za to, że znalazłeś dla nas czas, za to że było tak śmiesznie i zabawnie na plenerze, za to że będę mieć tak wspaniałe zdjęcia, taką wyjątkową pamiątkę z najpiękniejszego dnia mojego życia. Pisałam już, że niektóre momenty będę miała w pamięci do końca życia- zwłaszcza jeden- jak zahipnotyzowany robiłeś mi zdjęcia, zwłaszcza te pierwsze podczas pleneru, wszedłeś do środka i przyglądałeś się nam i Przemkowi i było czuć, że masz już jakieś pomysły…. oh.. prawdziwy fotograf jak z książkowej baśni 🙂
Jakbym miała Cię opisać jako mojego ślubnego fotografa? – wyjątkowy, wrażliwy, uczuciowy, profesjonalny, twórczy, zabawny i jedyny w swoim rodzaju fotograf, dzięki któremu nie da się zapomnieć najwspanialszych chwil. :-))))))))))

Właśnie wróciłam z Wrocławia. Cały czas trzymałam na kolanach moje cenne pamiątki od Ciebie :-)))) Oglądnęłam je,choć szybko, ale to już przed 00:00, ale chciałam wszystkie zobaczyć. Nie spodziewałam się takiego szoku. Te zdjęcia są rewelacyjne! Jestem poprostu zakochana w nich. Zdjęcia oglądnełam, album chyba z 5 razy przejrzałam namiętnie i jestem szczęściarą, że mogłam mieć takiego fotografa.
Jeszcze raz Ci  dziękujękujemy!!!

Jesteś super :-)))