OFERTA

Zdjęcia ślubne Wrocław, Jelenia Góra, Warszawa, Kraków … oraz nie tylko w Polsce.

W ramach pakietów, Parom Młodym oferuję: zdjęcia ślubne, prezentacje multimedialne, galerie zdjęć, foto albumy, foto książki. Nie są to jedyne elementy, z których można stworzyć wymarzony pakiet… Ślub jest niepowtarzalnym momentem w życiu, dlatego do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny i profesjonalny, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Piękną pamiątką są zdjęcia w formie cyfrowej, które w nieskomplikowany sposób można zaprezentować na komputerze, iPadzie czy smartphonie. Istotnie, w ramach każdego pakietu, Pary Młode otrzymują komplet wywołanych i indywidualnie wyretuszowanych zdjęć, pięknie opakowanych w eleganckie etui. Jednak ja sugeruję również stworzenie albumu, który możemy wziąć w swoje ręce i w zaciszu domowego ogniska wspominać ten wyjątkowy dzień. Dodatkowo dzięki stylowej wyszukanej oprawie można podziwiać bajeczne ujęcia cudownych chwil.

W ofercie, którą Państwu przedstawiam, Pary Młode znajdą foto albumy oraz albumy tradycyjne w oprawie ze skóry naturalnej lub ekologicznej. Rozmaitość kolorów czy też kombinacji kolorystycznych usatysfakcjonuje każdego wymagającego klienta. Zdjęcia do albumów tradycyjnych wklejam własnoręcznie, natomiast każdy foto album oparty jest na indywidualnym projekcie graficznym. Wielkość oraz jakość wykonania albumów perfekcyjnie sprawdzają się podczas prezentacji zdjęć ślubnych.

W celu otrzymania szczegółowej oferty oraz cen pakietów serdecznie proszę o kontakt.

Album8

Album6