ZADBAM O WASZE WESELNE WSPOMNIENIA

Podczas fotografowania wykorzystuję swój instynkt, doświadczenie, inspiracje oraz sprzęt, do tego by uzyskiwać najlepsze rezultaty. Wciąż poszukuję nowych punków widzenia aby wyznaczać swój własny styl i kierunek fotografii.

Jako fotograf najważniejsze jest dla mnie robić wspaniałe obrazy, które wywołują emocje. Moim celem jest uchwycić Was szczęśliwych, uśmiechniętych, zadowolonych, kochających w taki sposób byście mogli dumnie dzielić się tą chwilą z rodziną, znajomych czy poprzez facebook.
Do każdego ślubu podchodzę w sposób unikalny i naturalny. Zawsze staram się być częścią ślubu, pracując niezauważalnie a jednocześnie stając się częścią Waszej historii.

Fotografuję wszędzie. W Warszawie, Wrocławiu, Krakowie czy Poznaniu. Stawiam na styl reporterski i glamour.

OPINIE

My new wife and myself couldn’t be happier with Adam’s photography for our Polish/ Australian wedding. Through our photo album and Adam’s other photos we have a beautiful record of the entire day. Adam easily adapted to the dual expectations of my polish bride and her family and those of myself and my Australian family.

Thanks Adam.

David & Magdalena

Adam, dziekujemy za dostarczenie mnostwo radosci i wzruszen, nam i naszymy rodzina, poprzez Twoje fotografie z naszego slubu. Dziekujemy za piekne kadry, za luzna i mila atmosfere podczas sesji plenerowej, za rzetelna i profesjonalnie przygotowana oferte i za uchwycenie bardzo istotnych momentow w tym waznym dla nas dniu. Zyczymy wielu pieknych kadrow, nowych inspiracji i dalszych sukcesow. Serdecznie dziekujemy i wszystkim Twoje uslugi fotograficzne bardzo polecamy!

M & D

Szczerze polecam! Adam był bardzo zaangażowany, profesjonalny i elastyczny. Komunikacja była fantastyczna, a zdjęcia i albumy otrzymaliśmy przepiękne!

Marta & Michał

Jest taki jeden dzień w życiu, najwspanialszy, najszczęśliwszy, wymarzony, od dawna planowany …Dziękujemy AdamStudio i Adamowi za profesjonalną pracę, za wychwycenie najpiękniejszych ujęć i tych całkowicie niespodziewanych.Polecamy wszystkim współpracę z Adamem !Nasz ślub dzięki niebanalnym zdjęciom będziemy bardzo długo i miło wspominać :)

Joanna & Piotr

Nie ma co komentować, trzeba zdjęcia oglądać  najlepsze! 

Magdalena & Piotr

No i Nasza kolej :)
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem efektów naszej współpracy z Tobą Adam, zarówno w dniu naszego ślubu jak i podczas sesji plenerowej. Poszukiwania Mistrza migawki rozpoczęliśmy w Internecie. Jak dobrze wiadomo jest to nie lada wyzwanie dla Młodej Pary. Gdy trafiliśmy na Twoją stronę od razu wiedzieliśmy, że tego szukamy. Szybki telefon, konkretne informacje i w ciągu kilku minut podjęliśmy decyzje. Już podczas przeglądania galerii zdjęć urzekły nas niestandardowe ujęcia, ciekawe pomysły i kreatywne rozwiązania, więc wiedzieliśmy czego się spodziewać – jednak efekt końcowy i tak przerósł nasze najśmielsze oczekiwania :)
Od początku urzekło nas Twoje zaangażowanie i pasja, z jaką oddajesz się fotografowaniu. Twoja praca podczas całej ceremonii i wesela była doskonała. Nie rzucałeś się w oczy, nie przeszkadzałeś nikomu. Nie było schematycznego pozowania tylko chwytanie czystych emocji i uczuć. Musimy dodać, że sama współpraca z Tobą była dla nas wspaniałym doświadczeniem i przyniosła nam dużo radości – tych niesamowitych chwil spędzonych w plenerze wypełnionych śmiechem, żartami, niespodziewanymi atakami komarów („ale gryzą s…… „), podobieństwami do znanych osób choćby Ewy Farny oraz naszymi „desperackimi” próbami zachowania powagi żeby zdjęcia wyszły „nastrojowo” na pewno długo nie zapomnimy! Twój profesjonalizm oraz poczucie humoru pozwoliło stworzyć atmosferę sprzyjającą kreatywnym pomysłom oraz efektywnej współpracy, której owoce możemy podziwiać w naszych przepięknych albumach.
Zdjęcia przerosły nasze oczekiwanie. Patrząc na pracę ze strony internetowej dochodzi się do wniosku, że zdjęcia są świetne, ale gdy dochodzi do tego jeszcze ładunek emocjonalny związany z każdym uwiecznionym momentem efekt naprawdę zapiera dech w piersiach. Adam jesteś profesjonalistą w 100% z okiem i wyczuciem godnym MISTRZA :) Do tych zdjęć na pewno będziemy wracać do końca życia.
Z całego serca polecamy Ciebie Adam wszystkim parom chcącym uwiecznić ten wyjątkowy dzień jakim jest Ślub. Minie on szybko ale pozostaną wspomnienia oraz zdjęcia, które już na zawsze będą przypominały jak było cudownie. Gwarantujemy, że nikt nie będzie żałował !!!
Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY za cudowne zdjęcia z Naszego Ślubu i do zobaczenie za rok :D

Pozdrawiamy

Magdalena & Damian

NAGRODA

Publikacja zdjęcia w prestiżowym, ogólnoświatowym magazynie fotograficznym Camerapixo wraz z wyróżnieniem GOLD PHOTOGRAPHY AWARD.
Zachęcam do obejrzenia całego magazynu. Moje zdjęcie znajduje się na 65 stronie LINK