O MNIE

Mam na imię Adam, mieszkam we Wrocławiu, pochodzę z Jeleniej Góry a moją pasją jest fotografia. Zajmuję się fotografią ślubną, rodzinną oraz biznesową. Wykonuję sesje portretowe, zdjęcia do portfolio, na strony internetowe, eventy oraz spotkania biznesowe.

Uwielbiam i Kocham swoją żonę, która jest dla mnie najważniejszą osobą w życiu, na którą zawsze mogę liczyć. Kocham moją pracę, lubię to, jak żyję ….

Podczas fotografowania zawsze staram się wykorzystywać swój instynkt, doświadczenie, inspiracje oraz sprzęt, do tego by uzyskiwać najlepsze rezultaty. Wciąż poszukuję nowych punków widzenia aby wyznaczać swój własny styl i kierunek fotografii.

Jako fotograf najważniejsze jest dla mnie robić wspaniałe obrazy, które wywołują emocje. Moim celem jest uchwycić Was szczęśliwych, uśmiechniętych, zadowolonych, kochających w taki sposób byście mogli dumnie dzielić się tą chwilą z rodziną, znajomych czy poprzez facebook.

Do każdego ślubu podchodzę w sposób unikalny i naturalny. Zawsze staram się być częścią ślubu, pracując niezauważalnie a jednocześnie stając się częścią Waszej historii.

Fotografuję wszędzie. W Warszawie, Wrocławiu, Krakowie czy Poznaniu. Stawiam na styl reporterski i glamour.

_mg_7637-as-smart-object-1color_small

Facebook Comments